uken
Open menu

shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2019 року.

Детальніше...

vstup 2021 zaochne

zahist praktiki mh 01

Відповідно до графіку навчального процесу студенти випускного курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» з 17.08.2020 по 25.09.2020 р. проходили виробничу технологічну практику на виробництві.

30.09.2020 р. в ауд. 165 на навчально-виробничій майстерні відбувся захист даної практики.

zahist praktiki mh 01

Кожен студент групи МХ9117 розповідав про хід своєї практики, ділився враженнями та надавав свої пропозиції щодо свого бачення покращення проходження виробничої технологічної практики.

zahist praktiki mh 01

Захист супроводжувався презентацією, яку студент повинен був підготувати за результатами практики.

zahist praktiki mh 01

Захист практики проводили викладачі ЦК агроінженерних дисциплін: Леонід Жураківський, Євген Зимарьов, Олександр Гребінчак. На захисті також була присутня методист практичного навчання Олена Міндровська.

zahist praktiki mh 01

Завідувач відділення «Агроінженерія та енергетика» Олександр Гребінчак

baner tdatu monBanermonBaner baner dist navch baner npc baner biblioteka baner el biblio baner nmc baner uonoda  baner ugl baner testuvannya