uken
Open menu

shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2019 року.

Детальніше...

vstup 2021 zaochne

praktichne zanatta 02

В рамках вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» 01.10.2020 року відбулося виїзне практичне заняття до фермерського господарства «Єдельвейс».

Студенти другого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» познайомилися з історією створення сімейного фермерського господарства, його організаційною структурою та виробничим напрямком. Голова фермерського господарства Мустафаев А.Б, розповів студентам про технологію виробництва полуниці та винограду в закритому ґрунті, як головних культур господарства, канали реалізації продукції, партнерів з якими співпрацює господарство.

praktichne zanatta 02

Студенти дізналися, що господарство у своїй діяльності використовують голландські технології, а продукцію реалізують на столичному ринку та супермаркетах великих міст.

praktichne zanatta 02

У майбутніх підприємців виникали питання щодо ефективності та прибутковості виробництва різних культур в південному регіоні, вибору культур для власного бізнесу, на всі питання від голови фермерського господарства студенти отримали вичерпну відповідь.

Завідувачка відділення «Підприємництво, менеджмент та інформаційні технології» Тетяна Гайбура

baner tdatu monBanermonBaner baner dist navch baner npc baner biblioteka baner el biblio baner nmc baner uonoda  baner ugl baner testuvannya