uken
Open menu

shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2019 року.

Детальніше...

vstup 2021 zaochne

Шановні студенти, викладачі та співробітники

ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»!
Офіційно повідомляємо, що відповідно до наказу МОН України № 387 від 26.04.2022 р. ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» тимчасово переміщений до міста Кропивницький на базу Кропивницького фахового аграрного коледжу та продовжує освітній процес відповідно до стандартів фахової передвищої освіти України!
ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» залишається українським закладом фахової передвищої освіти.
Освітній процес у 2022-2023 навчальному році розпочнеться в дистанційній формі. Про організацію очної форми навчання буде повідомлено додатково.
Всі державні гарантії (навчання за кошти державного бюджету, академічні та соціальні стипендії, дипломи молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра) залишаються.

Адміністрація коледжу

praktichne zanatta 02

В рамках вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» 01.10.2020 року відбулося виїзне практичне заняття до фермерського господарства «Єдельвейс».

Студенти другого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» познайомилися з історією створення сімейного фермерського господарства, його організаційною структурою та виробничим напрямком. Голова фермерського господарства Мустафаев А.Б, розповів студентам про технологію виробництва полуниці та винограду в закритому ґрунті, як головних культур господарства, канали реалізації продукції, партнерів з якими співпрацює господарство.

praktichne zanatta 02

Студенти дізналися, що господарство у своїй діяльності використовують голландські технології, а продукцію реалізують на столичному ринку та супермаркетах великих міст.

praktichne zanatta 02

У майбутніх підприємців виникали питання щодо ефективності та прибутковості виробництва різних культур в південному регіоні, вибору культур для власного бізнесу, на всі питання від голови фермерського господарства студенти отримали вичерпну відповідь.

Завідувачка відділення «Підприємництво, менеджмент та інформаційні технології» Тетяна Гайбура

baner tdatu monBanermonBaner baner dist navch baner npc baner biblioteka baner el biblio baner nmc baner uonoda  baner ugl baner testuvannya