Методичне об’єднання викладачів бухгалтерського та інформаційних технологій у бухгалтерському обліку

Опубліковано: Понеділок, 09 листопада 2020

mo buhgalter 01

06 листопада 2020 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних технологій у бухгалтерському обліку у дистанційному режимі з використання платформи Skype. Від нашого коледжу у засіданні взяли участь викладачі економічних дисциплін Юлія Жукова та Ольга Рочняк.

Порядок денний складався з наступних питань:
1. Підбивання підсумків V Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції для закладів фахової передвищої освіти.
2. Підготовка до VІ Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції для закладів фахової передвищої освіти.
3. Тренінг «Бухгалтерський облік та молодий підприємець», як спосіб заохочення студентів до навчання.
4. Використання спеціального програмного забезпечення для формування фахових компетентностей майбутніх бухгалтерів в умовах дистанційного навчання.

mo buhgalter 01

На засіданні викладачі обговорили питання дистанційного навчання з використанням різних вебсерверів, платформ, ресурсів та соціальних мереж.

З урахуванням дистанційної освіти, головою методичного об’єднання Оксаною Комліченко запропоновано перевести Конкурс «Бухгалтерський облік з інформаційних технологій» у дистанційний формат під назвою Олімпіада «Облік і оподаткування», який планується проводитися в освітньо-інформаційному середовищі Moodle.

mo buhgalter 01

В кінці засідання голова побажала всім міцного здоров’я та плідної праці на майбутнє.

Голова циклової комісії економічних дисциплін Юлія Жукова

Перегляди: 317

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya