Майстер-клас «Робота з великими документами»

Опубліковано: Четвер, 19 листопада 2020

longrid 01

18 листопада викладачем Олександрою Пилєвою було проведено майстер-клас для студентів старших курсів спеціальності «151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Тема заходу: «Робота з великими документами (лонгрідами)».

Електронний документообіг є невіднятною частиною роботи не тільки викладачів, але й студентів. Велика частина робіт створюється для того, щоб використовуватись в електронному вигляді: навчальні посібники, методичні вказівки, звіти з навчальних практик, курсові або дипломні роботи.

longrid 01

Великі документи відрізняються від інших чіткою та послідовною структурованістю, інформаційною наповненістю та єдиним стилем оформлення та подання інформації. Чітка структура досягається не тільки поділом документу на змістовні частини, а й розбавлення основного вмісту додатковими матеріалами: ілюстраціями, таблицями та ін.

Саме тому метою майстер-класу було показати майбутнім фахівцям, як автоматизувати свою роботу по створенню лонгрідів, навчити застосовувати розширені можливості редактора MS Word при оформленні документації великих об’ємів та навичкам професійної роботи з редактором. Адже вміння професійно володіти сучасними пакетами програм, навіть офісними, показує рівень підготовки фахівця та його цифрову культуру.

longrid 01

Учасникам майстер-класу було запропоновано створити лонгрід, використовуючи фрагменти різних документів, та оформити його згідно з вимогами. Студенти показали добрі результати, які вони обов’язково покращать при написанні курсових, дипломних проєктів, оформленні звітів з виробничої та переддипломної практики.

Викладач Олександра Пилєва

Перегляди: 321

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya