Обласна олімпіада з фінансового обліку

Опубліковано: Середа, 28 квітня 2021

mo finansi 01

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних технологій у бухгалтерському обліку у 2020-2021 році 28 квітня 2021 року на базі Херсонського політехнічного фахового коледжу Державного університету «Одеська політехніка» в дистанційному режимі відбувся ІІ (обласний) етап олімпіади з фінансового обліку серед здобувачів освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

Хоча наш заклад не готує фахівців даного профілю, але в цій олімпіаді вирішили спробувати свої сили студенти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Юлія Цап та Ніна Пономаренко (керівники Юлія Жукова, Ольга Рочняк).

mo finansi 01

Реєстрація учасників відбувалася на платформі Skype в чаті «Олімпіада з фінансового обліку». Виконання завдань на платформі Moodle. Олімпіада тривала 2 години.

mo finansi 01

Через те, що онлайн олімпіада проводилася вперше в тестовому режимі, було вирішено не визначати місця переможців. Всі учасники отримали подяки від Ради директорів. Голова ОМО Оксана Комліченко подякувала керівників та студентів за участь в обласній олімпіаді з фінансового обліку.

Викладачі економічних дисциплін Юлія Жукова, Ольга Рочняк

Перегляди: 108

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya