Методичне об’єднання викладачів юридичних дисциплін і правознавства

Опубліковано: П'ятниця, 13 листопада 2020

mo pravo 01

13 листопада 2020 року відбулося чергове засідання обласного методичного об’єднання викладачів юридичних дисциплін і правознавства.

На жаль, пандемія диктує свої «вимоги», тому роботу методичного об’єднання, знову, довелося організовувати в режимі онлайн.

mo pravo 01

Засідання ОМО проходило режимі конференції на платформі Skype у якому взяли участь 20 викладачів з тринадцяти навчальних закладів.

Голова ОМО Неллі Ніколова розпочала роботу відповідно затвердженого порядку денного. Був проведений аналіз роботи методичного об’єднання протягом 2019-2020 н/р та визначенні напрямків роботи та поставлені методичні завдання на 2020-2021 н/р.

mo pravo 01

Олексій Брага, методист з інформаційних технологій, ознайомив присутніх зі специфікою організації освітнього процесу в умовах карантину у ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ імені Дмитра Моторного» за допомогою платформи Moodle. Продемонстрував платформу G Suite for Education, яка надає необмежені можливості в використанні безкоштовних інструментів та сервісів Google.

mo pravo 01

Члени МО долучились до обговорення та поділилися своїм досвідом організації освітнього процесу в дистанційному режимі з використанням різних вебресурсів (Skype, ZOOM, Classroom, Viber, Discord та ін.)

mo pravo 01

Учасники засідання взяли активну участь в обговоренні змін до формату проведення конкурсу-захисту творчо-пошукових та науково-дослідних робіт на правову тематику, що викликані особливими умовами організації освітнього процесу в період карантину. Було прийнято рішення до січня подати заявки та теми робіт для участі в онлайн-конференції.

mo pravo 06

Олена Вітовщик підготувала змістовну доповідь на тему: «Протидія насильству в сім’ї та побуті. Виявлення проявів боулінгу щодо суб’єктів освітнього процесу в умовах дистанційного навчання». Колеги жваво приєдналися до обговорення та охоче поділилися своїми напрацюваннями з цього питання.

mo pravo 01

Засідання пройшло плідно та цікаво. На останок, учасники побажали один одному міцного здоров’я, та виразили сподівання на майбутні зустрічі у режимі офлайн.

Голова методичного об’єднання Неллі Ніколова

Перегляди: 343

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya