Заочне відділення

gaybura2

Завідувач відділення

Вітовщик Олена Анатоліївна

   

Перспективи навчання на заочному відділенні ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Життя неодноразово переконувало нас у необхідності та практичності заочної форми  навчання.

Від вагомого багажу знань майбутніх фахівців, їх практичних навичок, діловитості і зацікавленого відношення до справи буде залежати майбутнє українського села. А сьогодні, в умовах ринкової економіки, потреба у підвищенні кваліфікації, отриманні улюбленої професії  та перекваліфікації значно зросла. Тому найбільш мобільною і гнучкою є підготовка спеціалістів за заочною формою навчання, яка дозволяє отримати необхідні знання або скоригувати освіту без відриву від виробництва.

Педагогічний колектив Новокаховського коледжу має достатньо великий досвід роботи із студентами заочного факультету навчання. Викладачами закладу прикладено немало зусиль щодо підготовки спеціалістів  аграрних професій, які не байдужі до своєї землі, які спроможні продовжити кращі традиції старшого покоління аграріїв це і є однією з головних задач педагогічного колективу по підготовці спеціаліста, здатного на творчу реалізацію нової стратегії розвитку суспільства.

Історія розвитку навчання студентів на заочному відділенні Новокаховського технікуму "Гідромеліорація, механізація та електрифікація сільського господарства" починається з 1953 року з підготовки фахівців за спеціальностями:

• "Бухгалтерський облік";
• "Механізація сільського господарства";
• "Електрифікація сільського господарства";
• "Гідромеліорація".

У свій час студенти заочного відділення взяли активну участь у будівництві навчальних корпусів, навчально-виробничих майстерень, в створенні матеріально-технічної бази навчальних кабінетів, лабораторій. Коли виникла необхідність побудови нового навчального комплексу по вул. Горького ,1 студенти-заочники не стояли осторонь. Суттєвою була допомога при організації робочих місць, навчальних практик, у придбанні  діючих  машин, створенні  діючих станків та обладнання.

ХХІ століття висуває перед фахівцями будь-якої галузі принципово новий підхід до змін способу нашого життя. Не залишаються осторонь і викладачі нашого закладу.

Одним з основних напрямків роботи заочного відділення є підвищення якості підготовки фахівців через розширення використання комп’ютерних технологій, оновлення та поповнення матеріально-технічної бази, використання елементів дистанційної форми навчання, впровадження сучасних методик організації самостійної роботи.

Важливим напрямком роботи в коледжі є технічна творчість і дослідницька робота педагогічного колективу та студентів заочного відділення.

Щорічно виконуються практичні розробки, які представляються до захисту разом з дипломними проектами та рекомендуються до впровадження у виробництві. Найкращі експонати зроблені студентами заочного відділення беруть участь у виставках навчально-методичного центру м. Немішаєво. Частіше всього вони привертають увагу фахівців своєю доцільністю і практичністю для застосування у виробництві.

Відпрацьована система виховної роботи коледжу дозволяє студентам заочного відділення брати активну участь в спортивних змаганнях та посідати призові місця.

Особливою є активність студентів заочного відділення у проведені творчих вечорів, професійних свят, зустрічей. Постійний зв’язок із випускниками минулих років дозволяє використовувати їх багатий практичний досвід при проведенні занять на виробництві.

Дев’яносто відсотків  випускників заочного відділення продовжують навчання у вищих навчальних закладах і досягають великих успіхів у своїй професіональній діяльності.

Сьогодні в коледжі за заочною формою навчаються студенти за спеціальностями:

208 "Агроінженерія"
141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"

Для  оволодіння необхідними  практичними навичками майбутньої професії в коледжі створено необхідні умови. Практично кожен кабінет обладнаний за сучасними вимогами.

Отже,всім бажаючим навчатися в Новокаховському агроколеджі двері завжди відкриті. 

Перегляди: 10862

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya