Open menu

Керівник  – Усачова Л.А.

 

Місце розташування - велика актова зала коледжу

 

Історія та розвиток клубу

Клуб «Дозвілля» працює із часу відкриття навчального закладу і до сьогодні. Керівники гуртків клубу постійно залучають студентів та охочих і талановитих працівників коледжу до участі у святкових програмах.

А найголовніше, клуб працює для здобувачів освіти. Адже талановита та обдарована молодь завжди прагне досягти успіху. Для цього у коледжі створені всі необхідні умови.

 

Невіддільною частиною роботи клубу є організація і проведення культурно-масових заходів: конкурсів, вечорів відпочинку, зустрічей із ветеранами коледжу, війни та АТО, святкових концертів, фестивалів, молодіжних шоу програм…

Керівники клубу разом із членами студради та активними студентами організовують та зацікавлюють студентів до участі у творчій діяльності, розвивають та формують високу естетичну культуру, виховують почуття гідності та патріотизму.

 

В клубі сформовано вокальний колектив студентів «Віночок», ансамбль викладачів «Дніпряночка» (керівник Усачова Л.А.), хореографічна група та театралізований гурток (керівник Криворотова Ю.О.)

Отримуючи освіту студенти І - ІV курсів залюбки займаються художньою творчістю.

 

Традиційними святами коледжу стали: шоу програма для студентів першого курсу «Нові імена» та посвята їх у студенти, фестиваль «Софіївські зорі», «Студент року», випускні бали та розмаїття національних, державних, обрядових і тематичних заходів.

Здобувачі освіти та працівники коледжу щорічно беруть участь у міських святах: День міста, Всеукраїнський конкурс «Оберіг», День вишиванки, Масляна, День молоді, День прапора, відкриття різдвяних урочистостей, запалення ялинкових вогнів…

 

Сьогодення вимагає нових форм і методів проведення виховних заходів.

З'явилися нові захоплення, нові види та жанри.

Здобувачі освіти створюють відеоролики, налаштовують презентації, самостійно і зі смаком оформляють сцену та актову залу до свят.