Open menu

 

З 01 по 07.06.2023 проходив обласний онлайн-конкурс на кращий малюнок спортивної тематики «Рух сьогодні – спортивна нація завтра», присвячений Дню захисту дітей.

 

Тиждень безпечного руху є важливою виховною ініціативою, яка спрямована на підвищення рівня безпеки на дорозі в Україні та світі.

10.05.2023 року для студентів групи МПД9120 була проведена виховна година на тему «7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху».

 

Цьогоріч наукова весна для мене розкрилася цікавою працею над однією із найактуальніших тем сьогодення для нашої України. 28 квітня 2023 року на базі Національної академії Служби безпеки України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасна філологія: теорія та практика».

 

Фізична активність є одним з правил збереження емоційного та психічного здоров’я під час війни. Регулярні заняття фізичними вправами приносять заряд бадьорості, позитивні емоції та відвертають від негативних думок. Більшість наших студентів підтримують свою фізичну форму у гарному стані.

 

Прокачаний і сильний прес – це не тільки плоский живіт, але й запорука здоров'я опорно-рухового апарату, а особливо хребта. Укріплені м'язи преса підвищують показники вправ силової спрямованості, де бере участь корпус.