uken
Open menu

slusar final 02

27.05.2021 р. в слюсарному цеху навчально-виробничої майстерні проведено завершальний конкурс «Знавець слюсарної справи».

Це 3-й остаточний етап конкурсу, який проведено в рамках показового практичного заняття, а також, відповідно до запланованих заходів обласного методичного об’єднання викладачів галузевого машинобудування.

slusar final 02

В конкурсі брали участь переможці змагань в групах МХ9119 та МХ9219: Віктор Новак і Олександр Слюсар.

Конкурс проводився з метою підвищення у студентів професійної майстерності та розвитку творчих здібностей, освоєння ними високопродуктивних методів праці.

slusar final 02

Конкурс дозволяє розвивати в учасниках конкурсу інтерес до майбутньої професійної діяльності й готовність постійно вдосконалювати свої знання, уміння й навички.

slusar final 02

Основними критеріями оцінювання виконаних практичних вправ були: якість виконаної роботи, вміння користуватися кресленнями (ескізами), правильність застосування слюсарного та вимірювального інструменту, вміння користуватися пристосуваннями, швидкість виконання роботи.

slusar final 02

За результатами проведеного конкурсу встановлено, що студенти володіють ефективними навичками слюсарних робіт, ознайомлені з основними способами користування слюсарними інструментами. Вони успішно впоралися із запропонованими завданнями, продемонстрували вміння застосовувати отримані теоретичні знання на практиці.

Переможцем завершального конкурсу став Віктор Новак.

slusar final 02

Конкурс проводили: завідувач НВМ Анатолій Дейнега, голова ЦК Евген Зимарьов.

На відкритому виховному заході були присутні завідувач НПЦ Марія Гордецька, викладач Олексій Балановський, лаборанти Микола Потапенко, Леонід Тищенко.

Завідувач НВМ Анатолій Дейнега

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal