uken
Open menu

vishivanki 01

 

У межах проєкту «Кам'яні вишиванки Нової Каховки — патріотичний меседж з минулого молоді сьогодні» для студентської молоді у місті організовуються пізнавальні екскурсії.

Ініціатором долучення до краєзнавчої діяльності у коледжі виступила Валентина Дунда. Куратори циклової комісії фундаментальних та загальнотехнічних дисциплін підтримали пропозицію і 10 вересня студенти груп ЕЛ9120 та МПД9121 взяли участь у тематичній екскурсії містом.

 

vishivanki 02

 

Захід розпочався біля Літнього театру, пройшлися парком, прослухали історичний нарис про будівництво міста, архітектурні особливості основних споруд. У екскурсійному маршруті наголос було зроблено саме на унікальну особливість Нової Каховки – кам’яні вишиванки, які вражають своєю неповторністю та майстерністю виконання.

 

vishivanki 03

 

Студентам були продемонстровані різні види зображень на будівлях міста, їхній вигляд після відновлювальних робіт силами волонтерів. У підсумковій частині екскурсії було зроблено наголос на необхідності збереження архітектурного багатства міста.

 

vishivanki 04

 

Студенти та викладачі щиро подякували Єлизаветі Євсеєвій, співзасновниці Новокаховського товариства охорони культурної спадщини, за змістовну та цікаву екскурсію!

Куратори груп Наталія Шаруділова, Галина Гудкова

 

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal