Open menu

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1043, №1045, №1047, №1050 щодо стипендіального забезпечення студентів вищих навчальних закладів з 1 січня 2017 року академічна стипендія на кожний наступний семестр призначається відповідно до академічного рейтингу успішності за результатами попереднього семестру з урахуванням особистих досягнень в навчальній, науковій, громадській, мистецькій, спортивній та інших видах діяльності здобувачів освіти.

 

Рішенням педагогічної ради коледжу за погодженням з органами студентського самоврядування коледжу затверджений Порядок формування академічного рейтингу студентів ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного». Відповідно до цього Порядку стипендіальна комісія коледжу, затверджена наказом директора коледжу, розглядає та схвалює академічні рейтинги студентів ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» в розрізі спеціальностей та курсів.

 

Рішення стипендіальної комісії з призначення академічної та соціальної стипендій здобувачам освіти оформлюється протоколом, і вводиться в дію наказом директора коледжу.

 

Для призначення соціальної стипендії особам, які відносяться до визначених постановою категорій, необхідно надати заступнику директора з виховної роботи пакет документів для їх погодження з органами соціального захисту та Міністерством соціальної політики України.

 

icon pdf          Положення "Про порядок призначення і виплати стипендій НКТДАТУ"

 

 

Постанови Уряду України:

Постанова 1045 Деякі питання виплати соціальних стипендій
Постанова 1047 Розмір стипендії
Постанова 1050 Деякі питання стипендіального забезпечення
Постанова 1256 від 2 грудня 2021 р. Про внесення змін до Порядку призначення і виплати стипендій

 

РЕЙТИНГ здобувачів освіти на призначення академічної стипендії на ІІ-й семестр 2021-2022 н.р.

 

 Призначення стипендії за рейтингом конкурсних балів на І семестр 2021-2022 н.р.