logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Директор коледжу

 nazarova l 

Шановні відвідувачі!

Радо вітаю всіх на сторінках сайту відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» – одного з відомих і престижних освітніх закладів Херсонщини. Так сталося, що внаслідок збройної агресії росії наший заклад освіти був переміщений до м. Кропивницький (згідно з наказом МОН України №387 від 26.04.2022 р.)

Усіх, хто навчався, або працював у ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» (колишній Новокаховський технікум гідромеліорації, механізації та електрифікації сільського господарства) – об’єднує спільна професійна історія. Саме тут закладалися перспективи розвитку майбутніх аграріїв та збагачувався професійний викладацький досвід.

Діяльність коледжу протягом його більш як 70-річної історії відзначається вагомими здобутками: перемогами педагогічних працівників в конкурсах педагогічної майстерності, виставках, перемогами студентів в олімпіадах, турнірах, спортивних змаганнях, фестивалях.

Серед наших випускників – державні та громадські діячі, керівники підприємств і аграрних господарств, науковці й кваліфіковані робітники, що складають еліту країни.

Та не лише минулою славою живе наш коледж. Стрічка новин, яка постійно оновлюється ознайомить вас із сучасним життям студентів та викладачів, нашими перемогами та досягненнями, цікавими заходами, що проводяться в освітньому закладі.

Використовуючи сучасні технології та методики навчання, надаючи ґрунтовну практичну підготовку, ми прагнемо, щоб наші випускники впевнено почувалися в реаліях професійного життя та успішно адаптувалися на ринку праці.

Для вступників сайт надає найрізноманітнішу інформацію про умови вступу, перебіг вступної кампанії, результати іспитів тощо. Коледж має освітньо-інформаційний портал для забезпечення дистанційного навчання.

В коледжі були створені клуби за інтересами, гуртки художньої самодіяльності та спортивні секції: студентський вокальний колектив «Віночок», студентський театр, вокальний колектив викладачів «Дніпряночка», працюють секції з настільного тенісу, футболу, волейболу, легкої атлетики. Студенти виступають на міських і обласних змаганнях серед закладів освіти Херсонщини та всієї України, є переможцями й призерами змагань з багатьох видів спорту.

Молодим людям, які прагнуть стати студентами нашого фахового коледжу, ми пропонуємо широкий спектр семи спеціальностей 6-х галузей знань.

Диплом нашого коледжу – це успішний старт вашої кар’єри!

З повагою, директор коледжу, Олександр Гребінчак

Звіт дирктора про основні результати роботи за 2023 рік
Звіт дирктора про основні результати роботи за 2022 рік
Звіт дирктора про основні результати роботи за 2021 рік

 

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10