logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Основні засади виховної роботи

Виховна робота в коледжі має на меті не лише навчання студентів, а і їх всебічний розвиток як особистостей:

1. Індивідуалізація підходу. Кожен студент унікальний, і виховна робота повинна враховувати його потреби, інтереси та можливості. Важливо створити умови для індивідуального розвитку кожної особистості.

2. Розвиток критичного мислення. Коледж повинен сприяти формуванню критичного мислення серед студентів, що допоможе їм аналізувати інформацію, приймати обґрунтовані рішення та розв'язувати проблеми.

3. Сприяння саморозвитку. Важливо створити умови для самостійного розвитку студентів, їхнього самоствердження та самореалізації. Це може включати підтримку участі в проєктах, конференціях, культурних заходах та інших активностях.

4. Розвиток міжособистісних вмінь. Коледж повинен сприяти розвитку комунікативних вмінь у студентів. Це включає вміння працювати в команді, вирішувати конфлікти та спілкуватися з різними людьми.

5. Підтримка здорового способу життя. Важливо підкреслювати значення здорового способу життя серед студентів. Це включає правильне харчування, фізичну активність, психологічне благополуччя та уникнення шкідливих звичок.

6. Розвиток громадянської активності. Коледж може сприяти розвитку громадянської свідомості та активної громадянської позиції серед студентів. Це включає організацію волонтерських заходів, соціальних проєктів та ініціатив.

7. Засади рівності та взаємовідносин. Важливо створити умови для рівного доступу до освіти та рівних можливостей для всіх здобувачів освіти. Коледж повинен бути місцем, де цінується та поважається різноманіття і взаємна толерантність.

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10