logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Студентське самоврядування

studrada 2021
Положення про студентське самоврядування
План роботи студентської ради ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» на 2023-2024 навчальний рік

 

СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту своїх прав та інтересів, а також брати участь в управлінні коледжем.

Студентське самоврядування здійснюється студентами коледжу безпосередньо, а також через органи студентського самоврядування, що обираються у порядку, визначеному чинним законодавством.

У своїй діяльності органи студентського самоврядування керуються чинним законодавством України, Законом України «Про фахову передвищу освіту», Положенням «Про студентське самоврядування Відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету».

Головною метою студентського самоврядування є створення умов для самореалізації молодих людей в інтересах особистості, суспільства та прав студентів, формування лідерських якостей, національно-патріотичної свідомості та життєвих компетенцій.

Діяльність органів студентського самоврядування направлена на вдосконалення освітнього процесу, підвищення його якості, забезпечення виховання духовності та культури студентів, зростання у студентської молоді громадянської активності.

 

ПРИНЦИПИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 • добровільність, колегіальність, законність, відкритість та публічність, демократичність;
 • виборність та звітність;
 • рівність прав студентів на участь у студентському самоврядуванні;
 • незалежність від впливу політичних партій та релігійних організацій;
 • академічна доброчесність.

 

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ОРГАНІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 • захист прав та інтересів студентів;
 • участь в управлінських процесах у порядку, встановленому чинним законодавством, делегування представників до робочих та дорадчо-консультативних органів коледжу;
 • забезпечення виконання студентами своїх обов’язків;
 • проведення національно-патріотичних, організаційних, просвітницьких, дослідницьких, спортивних, оздоровчих, культурно-мистецьких та інші заходів;
 • сприяння поліпшенню умов проживання і відпочинку студентів;
 • сприяння створенню різноманітних студентських гуртків, товариств, об’єднань;
 • співпраця з органами студентського самоврядування інших закладів освіти;
 • пропаганда здорового способу життя.

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10