logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Мова – це важливий інструмент у професії юриста. Спеціально до Дня рідної мови в межах вивчення дисципліни «Теорія держави та права» студенти-правознавці групи ПР1123 писали твір-роздум на тему «Різниця між нормами права і нормами моралі».

Люди не бачать справедливості мобілізації

Обговорення законопроєктів є однією з важливих стадій законотворчої діяльності, в якій проявляється правова держава і громадянське суспільство.

Завершення освітньої подорожі студентів спеціальності «Менеджмент»

2024 рік розпочався не лише новим календарем, але й новим етапом для тих, хто обрав шлях у сфері управління. Мова йде про студентів групи МТ9120 спеціальності «Менеджмент».

На відділенні «Економіки, права та геодезії» завершено захист курсових робіт

В коледжі 14 грудня 2023 року в онлайн-режимі за допомогою відеоконференцзв’язку із використанням платформи Zoom завершився захист курсових робіт студентів групи ПР9120 з дисципліни «Цивільне та сімейне право».

Країна майбутнього

У прямій трансляції в телевізійній програмі «Країна майбутнього» на телеканалі TV7+ з нагоди Міжнародного дня прав людини запрошені гості говорили про права людини, а також про воєнні злочини російської федерації.

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10