logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Стипендія

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1043, №1045, №1047, №1050 щодо стипендіального забезпечення студентів вищих навчальних закладів з 1 січня 2017 року академічна стипендія на кожний наступний семестр призначається відповідно до академічного рейтингу успішності за результатами попереднього семестру з урахуванням особистих досягнень в навчальній, науковій, громадській, мистецькій, спортивній та інших видах діяльності здобувачів освіти. 

Рішенням педагогічної ради коледжу за погодженням з органами студентського самоврядування коледжу затверджений Порядок формування академічного рейтингу студентів ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного». Відповідно до цього Порядку стипендіальна комісія коледжу, затверджена наказом директора коледжу, розглядає та схвалює академічні рейтинги студентів ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» в розрізі спеціальностей та курсів. 

Рішення стипендіальної комісії з призначення академічної та соціальної стипендій здобувачам освіти оформлюється протоколом, і вводиться в дію наказом директора коледжу. 

Для призначення соціальної стипендії особам, які відносяться до визначених постановою категорій, необхідно надати заступнику директора з виховної роботи пакет документів для їх погодження з органами соціального захисту та Міністерством соціальної політики України. 

Положення "Про порядок призначення і виплати стипендій НКТДАТУ" 

Постанови Уряду України:

Постанова 1045 Деякі питання виплати соціальних стипендій 
Постанова 1047 Розмір стипендії 
Постанова 1050 Деякі питання стипендіального забезпечення 
Постанова 1256 від 2 грудня 2021 р. Про внесення змін до Порядку призначення і виплати стипендій

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10