logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Практичні семінари для аграріїв

22 грудня на базі Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН в офлайн та онлайн форматі відбулися практичні семінари на тему «Практика вирощування покривних культур в різних регіонах України» та «Зміна клімату та сільське господарство в Україні: Чому це важливо і як про це говорити».

Виробнича практика готує майбутніх фахових молодших бакалаврів до самостійного виконання обов’язків на підприємстві

28 жовтня 2023 року відбувся відкритий захист з виробничої практики студентів випускової групи ЕІТ9120 спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Захист проводили керівники практики, викладачі електротехнічних дисциплін Максим ПШЕНИЧНИЙ і Лариса НАЗАРОВА.

За крок до професійної кар’єри

За результатами проходження виробничої технологічної практики здобувачами освіти групи ГЗ9120, спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» 10 жовтня 2023 року відбулася конференція «За крок до професійної кар’єри».

Старт вдалий

У майбутніх фахівців коледжу розпочалась виробничо-технологічна практика. Виробнича практика – один із важливих видів освітнього процесу і здійснюється з метою набуття ними виробничих навичок та прийняття самостійних рішень у реальних виробничих умовах.

Підсумкова конференція за результатами проходження виробничої переддипломної практики

6 травня 2023 року відбулася підсумкова онлайн конференція за результатами проходження виробничої переддипломної практики здобувачами освіти випускного курсу ОПП «Геодезія та землеустрій» за участю керівника практикою та викладачів землевпорядних дисциплін.

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10