logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Виробничі практики

Випускник коледжу повинен досконало володіти своєю спеціальністю, мати широку теоретичну та експериментальну підготовку, бути вмілим виконавцем та організатором, здатним на практиці застосовувати набуті знання, постійно вчитися для вдосконалення свого фахового рівня.

Виробнича практика здобувачів освіти є одним із важливих видів навчальної роботи й здійснюється з метою набуття виробничих навичок приймати самостійно рішення у реальних виробничих умовах.

Виробнича практика є завершальним етапом навчання і проводиться з метою узагальнення і вдосконалення здобутих ними знань, опановування професійним досвідом та готовності до самостійної діяльності. Саме тут здобувач освіти має можливість остаточно переконатися в правильності зробленого ним вибору. Під час виконання програми практичного навчання здобувач освіти має змогу перевірити рівень свої теоретичної підготовки. Під час цієї практики поглиблюються та закріплюються теоретичні знання із фахових дисциплін, завершується формування бази фактичного матеріалу для виконання дипломного проєкту. Виробнича практика є невіддільною складовою професійної підготовки й проводиться на підприємствах та організаціях які відповідають певним вимогам.

Мета практики полягає у розширенні уявлення здобувача освіти про спеціальність та характер роботи за спеціальністю, закріпленні набутих за період навчання в коледжі теоретичних знань та навичок практичної та організаційної роботи в умовах конкретної установи.

Основна увага під час практики надається формуванню у здобувача освіти професійних практичних навичок, необхідних для самостійної роботи, для розв'язування конкретних завдань, удосконалення навичок.

 

Звіт завідувача навчально-виробничих практик ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» за 2022-2023 н. р.

 

Графік проведення виробн практик у 2023-2024 н.р.

 

Інструкція щодо проведення виробничої практики студентів у дистанційній формі

 

Інструкція № 10-23 з техніки безпеки при проходженні виробничої практики студентами

 

Угода на проведення виробничої практики студентів ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10