logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Закордонна практика

Практичне навчання здобувачів освіти за кордоном - одна з форм проведення практичної підготовки, що бути компонентою освітньо-професійної програми підготовки фахівців для здобуття кваліфікаційного рівня і проводиться відповідно до Положення про проведення про практичну підготовку здобувачів фахової передвищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 02 травня 2023 року № 510; Положення про проведення практики студентів аграрних вищих навчальних закладів України за кордоном, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України 15.06.2005 N264; Положення про практичну підготовку здобувачів фахової передвищої освіти, затвердженого Директором ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» 30.11.2023р.

До участі у практичному навчанні за кордоном допускаються:

  • здобувачі освіти 2-3 курсів;
  • студенти, що успішно навчаються, беруть активну участь у громадському житті коледжу;
  • здобувачі освіти, що мають високий рівень знань з іноземної мови, що засвідчуються відповідним сертифікатом.

Відбір кандидатів для участі у міжнародних програмах практичного навчання за кордоном проводиться на основі відкритого конкурсу та висновків сторони що приймає.

Основними критеріями відбору осіб з-поміж охочих взяти участь у програмах практичного навчання за кордоном є:

  • успішність навчання (середній бал не менше 4.0);
  • фахове спрямування претендентів та висновок представників сторони що приймає ;
  • відсутність негативних проявів у побуті;
  • володіння іноземною мовою, що підтверджується відповідним сертифікатом;
  • громадська активність та соціальний стан кандидатів (діти-сироти, напівсироти, здобувачі освіти з багатодітних сімей - за поданням громадських організацій);
  • наявність закордонного паспорта;
  • наявність посвідчення водія автотранспортного засобу.

Залежно від конкретного напряму спеціальності підготовки здобувачів освіти та навчального плану визначається вид, тривалість і терміни проходження практичного навчання за кордоном.

 

Для того, щоб практика за кордоном стала для вас реальністю треба пройти певні кроки:

1. Оберіть бажану країну

Перегляньте програми практики та продумайте для чого вам потрібна практика за кордоном, який у вас досвід в сільському господарстві та підготуйтесь до співбесіди іноземною мовою.

2. Пройдіть співбесіду

За результатами співбесіди ви можете бути одразу відібрані для участі в програмі тої чи іншої практики, і в такому разі вам слід переходити до наступного етапу.

Якщо за результатами співбесіди вам було рекомендовано покращити рівень володіння іноземною мовою, або практичні навички, то вас запросять на наступні співбесіду.

Використайте наданий час для того, щоб виправити недоліки.

3. Підготуйте комплект документів

Відповідно до обраної вами програми, вам буде надано перелік документів які необхідно підготувати для участі в програмі практики за кордоном. Рекомендуємо заздалегідь отримати закордонний паспорт. Відділ міжнародних зв’язків завжди допоможе вам з підготовкою необхідних документів. Вам також треба заповнити анкету, заяву на участь в програмі практики за кордоном та отримати дозвіл директора коледжу на таку практику.

4. Отримайте розміщення

Як тільки ви надали координатори програми повний комплект документів, починається пошук місця практики за вашими вимогами.

Як тільки таке місце буде знайдено, ви отримаєте повідомлення від координатора з інформацією про ваше розміщення - тобто місце, термін та умови практики. Цю інформацію ви маєте повідомити зав. НВП для подальшого оформлення документів.

5. Погодьте вашу практику з завідувачем відділення

На цьому етапі вам треба остаточно погодити з зав. відділення термін практики та, можливо, питання дострокової здачі сесії. Після цього зав. НВП подає перший наказ щодо вашої участі в програмі практики за кордоном.

6. Вирушайте на практику

Всі формальності вирішені й ви готові їхати на практику. Щасливої дороги та нових вражень і досвіду!

7. По завершенні практики повідомте про ваше повернення

Ви маєте повернутись в Україну та стати до навчання відповідно до дати практики затвердженої наказом директора коледжу. В перший день після вашого повернення повідомте куратора, зав. з НВП та зав. відділення про повернення, надайте звіт про практику.

 

Положення про проведення практики студентів аграрних вищих навчальних закладів України за кордоном

 

Заява на проходження виробничої практики

 

Анкета кандидата на проходження закордонної практики

 

Розписка

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10