logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Методичне об’єднання викладачів економічних дисциплін

Методичне об’єднання викладачів економічних дисциплін

30 листопада 2023 року відбулося обласне методичне об'єднання викладачів економічних дисциплін, яке зібрало фахівців з різних закладів освіти у форматі Skype-конференції. Педагоги обговорили актуальні питання у сфері освіти в умовах дистанційного навчання та війни.

Викладачі підбили підсумки роботи ОМО викладачів економічних дисциплін за 2022-2023 навчальний рік, затвердили план роботи на 2023-2024 н.р..

mo ekonomika 02

Відповідно до затвердженого порядку денного учасники засідання обговорили доповідь Ольги Рочняк та Олени Тайлакової на тему: «Формування завдань навчальних практик в умовах дистанційного навчання та воєнного стану». Наші викладачі поділилися своїм досвідом та найкращими практиками, які дозволяють студентам отримувати необхідні фахові компетенції, навіть перебуваючи далеко від аудиторії в різних куточках світу. Доповідачі презентували можливість використання віртуальних практик, онлайн-симуляцій, кейсів та інших інтерактивних засобів для забезпечення ефективності процесу навчання.

mo ekonomika 03

Колеги також розглянули питання порядку денного «Інтеграція освітніх ресурсів при викладанні: результат перезавантаження освіти на новий рівень». В умовах висхідних технологічних викликів та потреб ринку праці, обговорювалася потреба в інтеграції різноманітних освітніх ресурсів. Викладачі висвітлювали досвід успішної імплементації онлайн-курсів, використання інтерактивних платформ для залучення студентів. Реальні приклади підтверджували успіх таких інноваційних підходів та адаптації до нових реалій навчання.

mo ekonomika 05

Цікавим в обговоренні було питання «Емоційне та професійне вигорання педагогів в умовах війни». Викладачі акцентували на емоційному та професійному вигоранні, зумовленому неспокоєм та нестабільністю в сучасному світі. Учасники розібрали стратегії збереження психологічного здоров'я викладачів, впровадження програм підтримки та розвиток системи взаємодопомоги у спільному освітньому середовищі.

mo ekonomika 06

У завершенні методичного об’єднання колеги обговорили напрямки роботи з обдарованою молоддю. Вирішили розробити до наступного засідання проєкт положення «Про проведення конкурсу науково-практичних робіт здобувачів освіти».

Обласне методичне об'єднання викладачів економічних дисциплін стало важливим кроком у напрямку удосконалення освітнього процесу в умовах складних викликів. Учасники висловили впевненість, що лише через спільні зусилля та інновації можливо досягти високого рівня економічної освіти в умовах дистанційного навчання та воєнного стану.

Ольга Рочняк, Олена Тайлакова

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10