logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Обласне методичне об'єднання викладачів математики

Обласне методичне об'єднання викладачів математики

11 грудня 2023 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка» відбулося онлайн-засідання обласного методичного об'єднання викладачів математики закладів фахової передвищої освіти Херсонської області з застосуванням інформаційної платформи Skype.

Голова обласного методичного об’єднання викладачів математики Людмила Опята розпочала роботу об’єднання відповідно до затвердженої програми. Вона розповіла про плани на цей навчальний рік, учасники обговорили, внесли свої пропозиції та затвердили.

За планом методичного об’єднання були опрацьовані наступні питання:

  1. Організаційні питання щодо роботи обласного методичного об’єднання: затвердження складу обласного методичного об’єднання викладачів математики на 2023-2024 н.р.
  2. Затвердження плану роботи методичного об’єднання викладачів математики закладів фахової передвищої освіти Херсонської області на 2023-2024 н.р.
  3. Роль математики як навчальної дисципліни у розвитку STEM – освіти.
  4. «Гендерночутливий STEM-урок»
  5. Результати НМТ 2023.
  6. Підготовка до НМТ 2024.
  7. Розгляд методичних розробок викладачів обласного об’єднання та надання рецензій та рекомендацій до друку.
  8. Різне.

mo matematika 02

Наш коледж представляли викладачі математики Вікторія Політицька та Віолета Поліхронова, які взяли активну участь в роботі методичного об’єднання. Наші викладачі презентували доповідь з теми «Гендерночутливий STEM-урок». В даній доповіді розглядалось питання нового напряму при проведенні STEM занять – гендерної складової, а саме, як більш ефективно залучати дівчат до вивчення та використання технологій. Вікторія Політицька та Віолета Поліхронова розповіли про власний досвід виправлення даної ситуації: участь нашої студентки Анни Безулі в конференції «Дівчата STEM» 11 жовтня цього року, популяризації історій жінок, які досягли успіху у сферах технологій в Україні, використання під час уроків фемінітивів тощо. Учасники поділилися своїми досягненнями в даному питанні.

mo matematika 03

Обговорення питання результатів НМТ 2023 року та підготовки до НМТ 2024 з математики також було дуже жвавим, викладачі з задоволенням ділилися своїми напрацюваннями з підготовки до національного мультипредметного тесту з математики. Багато дискусій було і навколо результатів досліджень PISA 2022.

Такі зустрічі дають змогу спілкування з колегами, обміну досвідом, що є дуже корисним для професійного розвитку викладача. В кінці засідання методичного об’єднання викладачі побажали один одному здоров’я, наснаги та оптимізму, а саме головне перемоги  та найскорішого повернення додому в рідні стіни своїх коледжів.

Викладачі математики Вікторія Політицька та Віолета Поліхронова

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10