29 травня у коледжі відбулися педагогічні читання, які стали онлайн-платформою для обміну досвідом та впровадження нових підходів до організації освітнього процесу.
Цьогорічні педагогічні читання об’єднали викладачів різних дисциплін, які поділилися інноваційними ідеями та практиками, спрямованими на підвищення якості освіти.
Така форма методичної роботи дає змогу педагогам презентувати свої методичні напрацювання за 2024/2025 навчальний рік.
На обговорення освітніх проблем викладачі представили методичні розробки:
Леонід Жураківський презентував щоденник-звіт із навчальної практики в новому форматі для здобувачів освіти спеціальності Н7 «Агроінженерія» з навчальної дисципліни «Технічний сервіс в агропромисловому комплексі».
Михайло Тодоріко продемонстрував слайд-шоу з гіперпосиланнями на тему «Електронні пристрої в сільському господарстві» з навчальної дисципліни «Технології. Вступ до фаху».
Лариса Назарова представила «Методичні рекомендації щодо створення електронних мультимедійних вправ з електротехнічних дисциплін на платформі LearningApps.org».
Олена Новаковська презентувала контролюючі тестові завдання для здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» із навчальної дисципліни «Земельний кадастр».
Оксана Вачаєва продемонструвала навчальні відеофільми «Нівелювання», «Журнал нівелювання» із навчальної дисципліни «Геодезія» для здобувачів освіти G 193 Геодезія та землеустрій.
Вікторія Політицька та Віолета Поліхронова презентували методичну розробку «Організація та проведення тематичних свят (на прикладі «День народження числа Пі»)».
Володимир Литовченко представив методичну розробку про методику виконання ранкової гігієнічної гімнастики.
Микола Вдодович поділився досвідом керівництва студентською роботою «Socialization of Ukrainian students in another country: language adaptation and new cultural realities», що взяла участь у VII обласній студентській науково-практичній англомовній конференції «Education abroad».
У форматі вільного обговорення викладачі висвітлювали різні теми, що пов’язані з актуальними проблемами методології та викладацькою діяльністю, вихованням молоді, визначалися можливі шляхи покращення методики викладання та використання компетентнісного підходу в освітньому процесі в умовах змішаної форми навчання.
Педагогічні читання − одна із добрих традицій та неодмінна частина методичної роботи нашого коледжу, що дозволяє забезпечувати високий професійний рівень викладачів.
Підбиваючи підсумки педагогічних читань 2025 року директор коледжу Олександр Гребінчак щиро подякував спікерам та побажав всім не зупинятися на досягнутому.
Методист Наталія Граборенко