logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Результати онлайн опитування студентів щодо організації дистанційного навчання в умовах воєнного стану

Результати онлайн опитування студентів щодо організації дистанційного навчання в умовах воєнного стану

На засіданні педагогічної ради, яке відбулося 28 грудня 2023 року, були розглянуті результати опитування студентів щодо організації дистанційного навчання в коледжі.

Станом на 26.12.2023 в онлайн опитуванні взяли участь 312 здобувачів освіти з усіх спеціальностей і всіх курсів навчання, з яких 185 осіб (59,3%) перебувають на території Україні, 90 осіб (28,8%) перебувають за кордоном, а 37 осіб (11,9%) - на тимчасово окупованій території.

Результати опитування показали, що під час проведення дистанційного навчання в умовах воєнного стану більшість студентів використовує смартфон, це 291 особа, всі інші використовують ноутбук, планшет і стаціонарний комп’ютер. Рівень якості інтернет-зв’язку достатній та задовільний.

opituvanna 02

Платформу ZOOM для дистанційного навчання студенти вважать самою поширеною. Серед інструментів навчання перевагу віддають навчальним відео, тестам, відеолекціям, мультимедійним презентаціям.

З точки зору здобувачів освіти самим зручним месенджером для дистанційного навчання є Telegram. За цей месенджер проголосувала 301 особа. Друге місце в опитуванні за месенджером Viber.

На питання щодо складності виконання курсової роботи (проєкту) отримані наступні відповіді студентів:

  • відсутність технічного обладнання, на якому треба виконувати курсову роботу (проєкт) – 198 (63,5%),
  • відсутність спеціалізованих графічних програм для виконання креслення – 128 (41%).

opituvanna 03

З онлайн опитування можна зробити висновок, що студентам складно виконувати курсові роботи (проєкти) під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану, про що повідомили 204 особи (65,4%). Тому, 157 студентів вийшли з пропозицією скасувати курсові роботи (проєкти), що складає 50,3% від числа опитуваних. Замінити курсові роботи (проєкти) іншим видом самостійної роботи пропонують 128 осіб, що складає 41% від загальної кількості учасників опитування. За те, щоб залишити курсову роботу (проєкт) проголосувало 48 студентів (15,4%). Замінити виконання курсової роботи (проєкту) на розрахункову роботу (графічно-розрахункову роботу) запропонувало 27 осіб (8,7%).

В рішення педагогічної ради була внесена пропозиція провести засідання робочих груп із забезпечення ОПП і врахувати результати онлайн опитування студентів під час підготовки до нового навчального року.

Заступник директора з навчальної роботи Лариса НАЗАРОВА

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10