logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Засідання академічної ради коледжу

Засідання академічної ради коледжу

13 листопада 2023 року відбулося чергове засідання академічної ради коледжу під керівництвом заступника директора з навчальної роботи Лариси НАЗАРОВОЇ.

Відповідно до Плану внутрішнього контролю у ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» на 2023-2024 навчальний рік, на засіданні було розглянуте питання моніторингу ліквідації заборгованостей здобувачами освіти коледжу та відвідування ними навчальних занять в дистанційній формі.

На нараду були запрошені куратори академічних груп, які надали інформацію про випадки відсутності студентів на заняттях.

Окрема увага була приділена здобувачам освіти, що перебувають на ТОТ, а саме причинам їхньої відсутності на заняттях. Куратори зазначили, що студенти третього й четвертого курсів денної форми здобуття освіти, які зараз навчаються на дистанційної форми навчання і перебувають за кордоном або на території вільної України, просять надати дозвіл на вільне відвідування занять, у зв’язку з необхідністю поєднувати навчання з роботою.

akademrada 13 11 04

Членами академічної ради прийняте рішення вивчити це питання на засіданнях циклових комісій, розглянути заяви студентів щодо можливості отримання дозволу на вільне відвідування занять і в разі позитивного рішення, ознайомити студентів з індивідуальними графіками виконання навчального плану.

На наступному засіданні педагогічної ради коледжу буде розглянуте питання щодо відрахування здобувачів освіти, які не виходять на зв’язок або відмовилися продовжувати навчання в закладі освіти.

 akademrada 13 11 05 

Заступник директора з навчальної роботи Лариса НАЗАРОВА 

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10