22 листопада 2024 року відбулося чергове засідання педагогічної ради коледжу.
Директор коледжу Олександр ГРЕБІНЧАК представив педагогічному колективу нових співробітників - викладачів економічних дисциплін Олексія ГРЕБЕНЮКА та Надію БУРЛАКУ.
За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювелію директор коледжу оголосив подяку завідувачу відділення «Геодезія та інформаційні технології» Наталії ПИРОГОВІЙ.
За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у виховання студентської молоді директор коледжу оголосив подяку завідувачу навчально-виробничої практики Марії ГОРДЕЦЬКІЙ.
З першим питанням порядку денного «Англізми в українській мові» виступила викладач української мови та літератури Оксана КОСІНОВА. Доповідачка наголосила, що в сучасній українській мові використовується велика кількість слів іноземного походження, в тому числі запозичених з англійської мови. Це обумовлено багатьма причинами, в тому числі що англійська мова є мовою міжнародного спілкування. Викладачам коледжу були наведені численні приклади українських відповідників модних англізмів, що вживаються в нашому мовленні.
З другим питанням порядку денного на засіданні педагогічної ради виступила методист коледжу Наталія ГРАБОРЕНКО, яка представила звіт про проходження педагогічними працівниками коледжу підвищення кваліфікації у 2024 році.
Члени педагогічної ради коледжу були ознайомлені зі змінами, внесеними в Положення про атестацію педагогічних працівників наказом Міністерства освіти і науки України від 10.09.2024 р. № 1277. Відповідні зміни внесені в Положення про атестацію педагогічних працівників у ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ». Викладачам коледжу рекомендовано детально ознайомитися на засіданнях циклових комісій зі змінами до Положення про атестацію.
З останнім питанням порядку денного виступив методист з інформаційних технологій Олексій БРАГА, який продемонстрував нововведення в організації роботи працівників коледжу в системі Google Workspace for Education.
Створення та подальше застосування корпоративних облікових записів здобувачів освіти в цій системі дозволяє застосовувати викладачам корпоративний ClassRoom, який має більше можливостей. Акцентована увага викладачів, що система Google Workspace for Education - це набір сервісів від Google для організації дистанційного навчання. Безплатне навчання роботи в цих сервісах можливе в Академії цифрового розвитку, яка працює для підвищення цифрових компетентностей та навичок педагогічних працівників.
Заступник директора коледжу з навчальної роботи Лариса НАЗАРОВА зазначила, що використання інструментів системи Google Workspace for Education дозволяє повноцінно організувати роботу коледжу в дистанційному форматі, зокрема використовувати інструменти системи для організації онлайн-навчання та електронного документообігу.
Створення спільного диску «Коледж цифровий» є результатом диджиталізації, що становить собою переведення в цифровий формат і самого інформаційного наповнення системи освіти, і комунікацій у її межах.
Завідувач навчально-методичного кабінету Віолета ПОЛІХРОНОВА