logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Засідання педагогічної ради коледжу

Засідання педагогічної ради коледжу

30 листопада 2023 року відбулося чергове засідання педагогічної ради ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного».

Засідання педагогічної ради розпочалося привітанням з ювілеєм Михайла ТОДОРІКА, голови циклової комісії агроінженерії, енергетики та інформаційних технологій, викладача електроенергетичних дисциплін. Директор коледжу Олександр ГРЕБІНЧАК привітав ювіляра, побажав здоров’я та професійних успіхів.

Роботу педагогічної ради розпочав методист з інформаційних технологій Олексій БРАГА, який презентував оновлений варіант офіційного сайту коледжу. Повний апгрейд сайту був зумовлений оновленням програмного забезпечення. Педагогічному колективу була представлена мобільна версія сайту, пристосована для відвідування сайту на мобільних пристроях. Олексій БРАГА звернувся до педагогічного колективу коледжу з проханням виступити тестувальниками оновленої версії з метою усунення помилок, внесення пропозицій до роботи сайту коледжу.

pedrada 30 11 2023 02

Директор коледжу Олександр ГРЕБІНЧАК ознайомив членів педагогічної ради коледжу з листом Національного агенства з питань запобігання корупції від 20.05.2022 р. №33-02/12333 щодо кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність. Цим листом Національне агентство з питань запобігання корупції поінформувало органи виконавчої влади, їх територіальні органи (за наявності) та органи місцевого самоврядування, про необхідність зосередити зусилля уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції в межах реалізації покладених на них основних завдань в напрямку виявлення колаборантів та фактів їх колабораційної діяльності. Юрисконсульт коледжу Дмитро Медведенко надав роз’яснення щодо правової бази для звільнення педагогічних працівників, які заплямували себе колабораційною діяльністю.

pedrada 30 11 2023 03

pedrada 30 11 2023 04

Методист коледжу Олексій БРАГА представив аналіз щорічного проходження педагогічними працівниками коледжу підвищення кваліфікації. Викладачам було нагадано, що відповідно до Закону України «Про фахову передвищу освіту» загальна кількість академічних годин для підвищення кваліфікації педагогічного, науково-педагогічного працівника закладу фахової передвищої освіти упродовж п’яти років не може бути меншою за 120 годин. Заступник директора з навчальної роботи Лариса НАЗАРОВА звернула увагу викладачів, що методист коледжу Наталія ГРАБОРЕНКО постійно розміщує в інформаційному каналі закладу освіти інформацію про різноманітні курси, програми підвищення кваліфікації для виконання викладачем зазначеного обсягу 120 годин.

pedrada 30 11 2023 05

pedrada 30 11 2023 08

З питанням про психологічну підтримку учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану на засіданні педагогічної ради виступила психолог коледжу Вікторія ТАРАСОВА. В презентації психолога були перераховані способи зниження психологічного навантаження на учасників освітнього процесу, вправи на психологічну саморегуляцію. Заступник директора з навчальної роботи Лариса НАЗАРОВА зазначила, що другий рік поспіль в коледжі працює інформаційний канал з психологічної підтримки, в якому всі учасники освітнього процесу можуть поспілкуватися з психологом. Куратори груп можуть звертатися безпосередньо до психолога, якщо виникає необхідність надання психологічної підтримки конкретним здобувачам освіти. Було вирішено активізувати роботу інформаційного каналу з надання психологічної підтримки всім учасникам освітнього процесу в коледжі.

pedrada 30 11 2023 06

pedrada 30 11 2023 07

З останнім питанням порядку денного виступила завідувач навчально-методичного кабінету Віолета ПОЛІХРОНОВА, яка презентувала результати моніторингу оформлення викладачами звітної навчальної документації за 2022-2023 навчальний рік. Крім того, було проаналізований стан заповнення електронного репозитарію коледжу електронними версіями виконаних курсових і дипломних робіт (проєктів). Віолета ПОЛІХРОНОВА ще раз наголосила на неухильному дотриманні виконавської дисципліни обов’язків, передбачених посадовою інструкцією викладача.

pedrada 30 11 2023 09

Завідувач навчально-методичного кабінету Віолета ПОЛІХРОНОВА

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10