logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Старт вдалий

Старт вдалий

У майбутніх фахівців коледжу розпочалась виробничо-технологічна практика. Виробнича практика – один із важливих видів освітнього процесу і здійснюється з метою набуття ними виробничих навичок та прийняття самостійних рішень у реальних виробничих умовах.

Перший день практики для здобувачів освіти розпочався з проведення інструктажу з техніки безпеки та ознайомлення їх з програмою практики, щоденником – звітом тощо. 

Керівники практик від коледжу визначили об'єкти та робочі місця відповідно до програми, видали індивідуальні завдання, порекомендували навчальні посібники. Протягом практик керівники від коледжу постійно надають консультації та контролюють здобувачів освіти з питання дотримання трудової дисципліни, правил охорони праці та техніки безпеки, забезпечують необхідними методичними матеріалами, консультують під час виконання завдань, перевіряють звіти з практики та надають відгуки про роботу здобувачів освіти на практиці. А також проводять всі організаційні заходи протягом практики.

praktika 2023 03

Здобувачі освіти із завзяттям та зацікавленістю почали цей етап свого навчання на різноманітних господарствах та підприємствах. 

Практика покликана підготувати майбутніх фахівців до реальної практичної роботи, забезпечити належний рівень професійної підготовки, тому до керівництва виробничою практикою залучаються досвідчені викладачі коледжу.

praktika 2023 02

Бажаємо здобувачам фахової освіти, в цей нелегкий час, вдалого проходження практики, яскравих вражень та високих оцінок за результатами практики! 

Завідувач навчально-виробничої практики Марія Гордецька

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10