logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Тренінг «Емоційне виснаження викладачів в умовах воєнного стану: причини та їх подолання»

Тренінг «Емоційне виснаження викладачів в умовах воєнного стану: причини та їх подолання»

Практичний психолог Інна Канівець 01 березня 2023 р. ініціювала психологічний тренінг для викладачів коледжу за темою «Емоційне виснаження викладачів в умовах воєнного стану: причини та їх подолання».

Професія педагога – одна із тих, у якій емоційне вигорання та синдром «професійного вигорання» є найбільш поширеними. Дуже важливим є питання вивчення особливостей виникнення, розвитку, перебігу, а головне – запобігання виникненню синдрому «професійного вигорання». 

Викладачі були проінформовані про основні причини виникнення емоційного та професійного вигорання, ознайомлені з факторами, що впливають на психологічний стан людини, та обговорили алгоритм виявлення та подолання симптому. 

Психолог провела інтерактивну роботу по виявленню актуальних проблем викладачів стосовно виконання їх професійних обов'язків. В ході практичної роботи учасникам тренінгу було запропоновано виконати практичні завдання по виявленню їх актуальних потреб, після чого вони отримали інформацію щодо опановування оперативними методами та засобами самодопомоги в складних емоційних ситуаціях. 

Було представлено методику «Чи схильні ви до професійного вигорання». На підставі даної методики було проведено тренінг – програму подолання професійного вигорання відповідно до трьох рівнів: особистісний, психофізіологічний та організаційний. 

Після практичної частини Інною Канівець було проведено ознайомчу лекцію щодо сучасних механізмів допомоги та засобів її ефективного здійснення. Доцільним було також інформування слухачів щодо основних методів діагностування мікросоціального середовища особи. 

Тренінгові заходи для співробітників плануються і надалі. Зокрема, проведення майстер-класів, терапевтичних груп, ознайомчих лекцій. 

Практичний психолог Інна Канівець

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10