logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Мова – це важливий інструмент у професії юриста. Спеціально до Дня рідної мови в межах вивчення дисципліни «Теорія держави та права» студенти-правознавці групи ПР1123 писали твір-роздум на тему «Різниця між нормами права і нормами моралі».

Така форма роботи дає можливість студентам закріпити вивчений матеріал про норму права, її структуру та види. Крім того, вчить розвивати креативне мислення, висловлювати письмово думки до поставленої проблеми, підтримувати авторську позицію, виявити власне бачення питання та навести докази, спираючись на вивчений теоретичний матеріал.

den movi 02

Олесь Гончар писав, що мова – це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її. Цей вислів ніби адресований молодому поколінню юристів, від яких залежить майбутнє України як правової держави.

Викладач юридичних дисциплін Ірина КОВАЛЬЧУК

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10