logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Завершення освітньої подорожі студентів спеціальності «Менеджмент»

Завершення освітньої подорожі студентів спеціальності «Менеджмент»

2024 рік розпочався не лише новим календарем, але й новим етапом для тих, хто обрав шлях у сфері управління. Мова йде про студентів групи МТ9120 спеціальності «Менеджмент».

Студенти-менеджери не просто завершують навчальний процес, але й розпочинають захопливу професійну подорож у світ бізнесу та управління. Перший місяць прийдешнього року став для них насиченим на події та заходи.

vipusk menedjeriv 02

19.01.2024 року відбулась конференція за результатами виробничої практики. У рамках зум-зустрічі здобувачі освіти показали, що додали до свого освітнього арсеналу необхідні фахові вміння та навички, які стануть надійною основою для їхнього професійного успіху. Студенти-менеджери продемонстрували, що готові вступити у світ бізнесу, де їх чекають нові виклики та можливості.

vipusk menedjeriv 03

26.01.2024 року відбувся комплексний фаховий екзамен. За результатами іспиту комісія відзначила, що випускники не лише опанували традиційні методи управління, але й вміють використовувати сучасні технології для взаємодії та комунікації в умовах віртуальних та реальних робочих ситуацій.

vipusk menedjeriv 05

vipusk menedjeriv 04

Перший випуск студентів-менеджерів 2024 року – це новий етап для українського менеджменту. Ці молоді професіонали нестимуть на собі надію на майбутнє.

Бажаємо випускникам успіху. Маємо надію, що з їхніми знаннями, навичками та ентузіазмом вони визначатимуть та формуватимуть нові тренди у світі управління.

Олена Тайлакова

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10