logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Змішане навчання: ефективність, виклики та перспективи

Змішане навчання: ефективність, виклики та перспективи

З метою впровадження змішаної форми навчання 12 жовтня 2024 року були проведені консультативні заняття в офлайн-форматі для здобувачів освіти відділення «Підприємництво, менеджмент та право» на базі Кропивницького аграрного фахового коледжу.

Метою проведення таких занять була демонстрація формування компетентностей та результатів навчання за допомогою різних освітніх компонент та формування соціальних навичок, які є необхідними для подальшої реалізації в професійному та соціальному житті, успішної інтеграції у суспільство та майбутню професійну діяльність.

Перед початком занять була проведена виховна година, де директор коледжу Олександр ГРЕБІНЧАК ознайомив студентів з історією та професійними здобутками коледжу, кадровим складом, матеріально-технічною базою та перспективами розвитку закладу на найближчий час.

Консультативні заняття були проведені у вигляді комплексних інтегрованих занять з елементами практичного навчання. Здобувачам освіти пропонувалися конкретні виробничі ситуації й способи її вирішення з використанням знань та вмінь, які вони отримують під час вивчення окремих дисциплін. Так, наприклад, ситуація заміщення вакантної посади розглядалася з погляду економіки праці, трудового права, ділового українського мовлення, охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільної безпеки.

Викладач дисциплін «Економіка праці та соціально-трудові відносини» та «Планування та організація підприємницької діяльності» Ольга РОЧНЯК ознайомила здобувачів освіти в з особливостями формування та використання персоналу підприємства чи установи, оформлення штатного розпису, заповнення вакантних посад для різних суб’єктів підприємницької діяльності та організацій.

zmishane navchanna ek 11

zmishane navchanna ek 02

Запропоновано різні методики та інструменти підбору працівників, проаналізовано різні джерела залучення персоналу та ефективні методики пошуку.

Викладач дисциплін «Основи правознавства» та «Трудове право» Олена ВІТОВЩИК розповіла студентам про особливості реалізації права на працю.

zmishane navchanna ek 06

zmishane navchanna ek 03

Наголосивши, що це можливість кожної людини отримати доступ до роботи, займатися професійною діяльністю, яка відповідає її кваліфікації, а також отримувати справедливу винагороду за працю. Це право гарантується Конституцією України, а також міжнародними правовими актами, такими як Загальна декларація прав людини та Міжнародний пакт про економічні, соціальні та культурні права. Використовуючи елементи ділової гри зі студентами були змодульовані етапи прийняття на роботу.

Анастасія БІЛОКРИЛОВА, викладач дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням», ознайомила студентів з вимогами щодо оформлення документації з кадрово-контрактних питань, а саме зі змістом та правилами написання заяви.

zmishane navchanna ek 07

Для закріплення матеріалу студентам було запропоновано самостійно за зразком скласти заяву про прийняття на роботу, з чим вони вдало впорались.

Павло ВІТОВЩИК, викладач дисциплін «Охорона праці», «Безпека життєдіяльності та цивільна безпека» зосередив увагу студентів на тому, що згідно зі ст. 18 Закону України «Про охорону праці», працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи повинні проходити коштом роботодавця інструктаж, навчання з питань охорони праці, з надання першої домедичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварії, а також наголосив на тому, що проведення навчання та перевірка знань з охорони праці — це завдання служби охорони праці підприємства, яке ніхто не скасовує навіть під час воєнного стану в країні.

zmishane navchanna ek 05

zmishane navchanna ek 04

Здобувачі освіти жваво брали участь в виконанні практичних завдань та обговоренні проблемних питань, поділилися власним досвідом професійної діяльності, висловили зацікавленість в подальших зустрічах в очному форматі та запропонували теми для наступних консультаційних занять.

Заступник директора з виховної роботи Олена ВІТОВЩИК, завідувач відділення Ольга РОЧНЯК

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10