logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Чемпіонат України з армрестлінгу

Чемпіонат України з армрестлінгу

З 18 по 22 березня 2024 року в селищі Воловець Закарпатської області відбувся Чемпіонат України з армрестлінгу 2024 серед юнаків, ветеранів та параспортсменів.

Це найважливіші національні змагання, за результатами яких формуються національні збірні й відповідно делегації для участі в чемпіонатах Європи та світу.

У турнірі взяли участь спортсмени з 13 областей України – це майже 300 учасників! Атлети зійшлися в запеклій боротьбі за титул чемпіона, та можливість представити країну на міжнародній арені!

Студент нашого коледжу (група ГЗ9122) Юрій ВІТОВЩИК (мешканець міста Нова Каховка), багаторазовий переможець та призер чемпіонатів Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської областей та України представляв місто Кропивницький Кіровоградської області, виступив в категорії до 80 кг у віковій групі 50+ (Гранд Майстер).

armresling 01

Переможною ходою Юрій ВІТОВЩИК пройшов всі поєдинки та став восьмикратним Чемпіоном України в своїй категорії (на праву і ліву руки)!

armresling 02

Вітаємо Чемпіона і бажаємо нових переможних здобутків!

Керівниця фізичного виховання Лілія Брагіна

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10