logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Заряджені гідністю і жагою свободи

Заряджені гідністю і жагою свободи

21 листопада в Україні – День Гідності та Свободи, а в цьому році ще й десята річниця Революції Гідності.

Ми вшановуємо тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній та демократичній державі.

В цей день в групі АЕІ9123 проведена виховна година присвячена подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті Героїв під гаслом «Заряджені гідністю і жагою свободи». 

Метою заходу було означено:

- пригадати події, які відбувалися в країні та на Майдані Незалежності у 2013-2014 роках, розширити знання здобувачів освіти про революцію Гідності та Свободи;
- розвивати почуття національної самосвідомості та громадянської активності;
- формувати розуміння єдності й цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни. 

zarjadjeni gidnistu 02

Куратором був підготовлений інформаційний матеріал про історичний контекст Помаранчевої революції та Революції Гідності: передумови, причини, самоорганізацію та ініціативи суспільства.

Студенти переглянули відеоролики, в матеріалах яких зібрано висловлювання відомих українців про значення слів «Гідність» та «Свобода», перелік рекомендованої літератури з теми обох революцій та прослухали популярні пісні тих часів. 

zarjadjeni gidnistu 03

Почуття гордості за український народ викликали в учасників заходу переглянуті документальні фільмування реальних подій, а також той факт, що Герої й сьогодні в строю: воюють в лавах ЗСУ, займаються волонтерською діяльністю. На самостійне опрацювання здобувачам освіти наданий матеріал про студентську революцію на граніті як приклад загартування національної ідеї українців. 

Куратор групи АЕІ9123 Наталія Балановська

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10