logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Економічний діалог: погляд у майбутнє

Економічний діалог: погляд у майбутнє

12 жовтня, у рамках тижня циклової комісії землевпорядних, юридичних та економічних дисциплін, відбулась зум-зустріч «Економічний діалог: погляд у майбутнє», присвячена Всесвітньому дню економіста та ювілею нашого закладу освіти.

Учасники зібрання були студенти, випускники та викладачі коледжу. Модераторами зібрання виступили Ольга Рочняк та Олена Тайлакова. 

den ekononista 03

Кожен рік 12 жовтня ми відзначаємо День економіста - свято тих, хто вивчає та розуміє складну мережу фінансів, бізнесу та економіки. Економісти – це важливі фігури у розвитку суспільства, які вносять значний внесок у розбудову стабільної економіки та добробуту нації. Знання й уміння економістів особливо важливі в сучасних умовах, коли світ змінюється з неймовірною швидкістю. Вони допомагають знаходити баланс між соціальними потребами та економічною стабільністю, сприяють розв'язанню нагальних проблем сьогодення. 

den ekononista 04

 den ekononista 05

У ході зустрічі викладачі відзначили усіх студентів економічних спеціальностей, випускників і всіх тих людей, що причетні до економіки за їх відданість та професіоналізм у роботі. 

den ekononista 06

Присутні випускники поділись спогадами власного кар’єрного зростання, висловили поради й побажання нашим студентам на шляху до пошуку роботи своєї мрії. Розказали про власний особистісний розвиток, відзначили важливість продовження навчання і після закінчення освітнього закладу. 

den ekononista 07

 den ekononista 09

Учасники зустрічі привітали рідний коледж з ювілеєм! Випускники щиро подякували адміністрації, викладачам коледжу за їх непросту роботу! 

den ekononista 10

Отож, нехай сьогоднішнє свято буде днем вдячності та визнання для всіх професіоналів, які своєю роботою сприяють процвітанню нашої країни та світу. 

den ekononista 02

Ще раз всіх вітаємо і бажаємо нових досягнень та успіхів у нелегкій, але надзвичайно важливій справі розвитку економіки та суспільства! 

Ольга Рочняк та Олена Тайлакова

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10