logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Тиждень циклової комісії землевпорядних, юридичних та економічних дисциплін

Тиждень циклової комісії землевпорядних, юридичних та економічних дисциплін

З 9 по 13 жовтня пройшов тиждень циклової комісії землевпорядних, юридичних та економічних дисциплін, який збігся зі святкуванням 70-річчя коледжу, днем юриста України та Всесвітнім днем економіста. Тому планом роботи тижня циклової комісії були передбачені заходи присвячені саме цим подіям.

tijden gz pz ek 02

На відкритті тижня 9.10.23 голова циклової комісії Валентина Довбня ознайомила студентів та викладачів з заходами, які будуть проводитись упродовж тижня, а студенти груп продемонстрували виготовлені привітальні листівки до 70-річчя коледжу.

tijden gz pz ek 03

Заступник директора з виховної роботи Олена Вітовщик провела виховний захід до 30-річчя спеціальності «Право» - «30 років разом з Україною». Всі присутні мали змогу ознайомитись з історією створення спеціальності, з періодами роботи завідувачів відділення, з викладачами циклової комісії різних років, з викладачами випускниками коледжу, роки навчання яких залишаються в пам’яті до цього часу.

30 rokiv pravo 01 

tijden gz pz ek 04

10.10.23 викладач землевпорядних дисциплін Олена Новаковська провела конференцію за наслідками проходження виробничої технологічної практики «За крок до професійної кар’єри». Учасниками конференції були студенти четвертого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій». Також на конференцію були запрошені здобувачі освіти третього курсу денної та заочної форми навчання спеціальності «Геодезія та землеустрій».

praktika gz 01

На конференції виступили Владислав Антонюк, Денис Біляєв, В’ячеслав Вітовщик, Петро Шрам, які представили результати виконання програми практики у формі звітів, презентацій та відеофільму. Після конференції викладачів циклової комісії обговорили проблемні питання та пропозиції щодо покращення стану проходження виробничої технологічної практики.

praktika gz 05

Цього ж дня відбулася зустріч викладачів та студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій» з представниками факультету агротехнологій та екології ТДАТУ. Декан факультету агротехнологій та екології ТДАТУ Ірина Іванова ознайомила присутніх з перевагами навчання саме в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, умовами вступу та здобутками кафедри геоекології та землеустрою.

11.10.23 викладач юридичних дисциплін, кандидат юридичних наук, адвокат Ірина Ковальчук провела для всіх співробітників та здобувачів освіти коледжу вебінар на тему «Мобілізація: від вручення повістки до отримання мобілізаційного розпорядження. Особливості військового обліку жінок».

mobilisacija 01

Впродовж вебінару обговорили питання вручення повісток, необхідності постановки на військовий облік, розібралися з питаннями, щодо дій, у разі наявності підстав для відстрочки від мобілізації, детально зупинилися на правах громадян щодо явки за повісткою, оформленою неналежним чином, звернули увагу на особливість військового обліку жінок. Інформація зацікавила присутніх та викликала багато запитань, на які Ірина Ковальчук професійно надала відповіді.

mobilisacija 03

12.10.23 завідувачка відділення «Економіка, право та геодезія» Ольга Рочняк та викладач економічних дисциплін Олена Тайлакова провели виховний захід – «Економічний діалог: погляд у майбутнє». Учасники зібрання були студенти, випускники та викладачі коледжу. У ході зустрічі викладачі відзначили усіх студентів економічних спеціальностей та випускників.

den ekononista 01

Присутні випускники поділись спогадами власного кар’єрного зростання, висловили поради й побажання нашим студентам на шляху до пошуку роботи своєї мрії. Учасники зустрічі привітали рідний коледж з ювілеєм! Випускники щиро подякували адміністрації, викладачам коледжу за їх непросту роботу!

den ekononista 05

Також цього дня викладачі землевпорядних дисциплін Валентина Довбня, Оксана Вачаєва, Олена Новаковська провели зустріч з випускниками землевпорядниками різних років «У юність зворотний квиток». Впродовж зустрічі викладачі занурили колишніх студентів в часи безтурботної юності, провели їх стежками рідного коледжу: від холу до бібліотеки, від кабінету «Земельного проєктування» до лабораторії «Фотограмметрія», завітали до спортивного залу та буфету.

zv vipuskniki 01

Яскраві спогади викликали навчальні геодезичні практики, свята «Нові імена», «Козацькі розваги», подорожі в Асканію Нова, Умань, Полтаву та на підприємства – Херсонгеоінформ. У багатьох на очах були сльози радості, щирі побажання. Від випускників пролунали вітання на адресу викладачів коледжу та слова вдячності.

tijden gz pz ek 05

13.10.23 здобувачі освіти та викладачі відділення «Економіка, право та геодезія» взяли участь у загальних зборах трудового колективу з нагоди 70-річчю коледжу. Також було проведено засідання циклової комісії, на якому підбито підсумки проведення тижня циклової комісії.

Дякую викладачам циклової комісії та здобувачам освіти за вдало організовані та проведені заходи.

Голова циклової комісії Валентина Довбня

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10