logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Інсайти та перспективи: профорієнтаційна зустріч зі студентами-випускниками

Інсайти та перспективи: профорієнтаційна зустріч зі студентами-випускниками

У непростих умовах сучасного бізнес-середовища, де швидкість змін і конкуренція на ринку праці зростає експоненційно, нашим студентам-випускникам дуже важливо вчасно обирати свою кар'єрну траєкторію.

Щоб допомогти здобувачам освіти зробити свідомий вибір та отримати уявлення про професійне оточення, Таврійський державний університет імені Дмитра Моторного постійно проводить профорієнтаційні заходи. Один із таких заходів відбувся 16.11.2023 року для студентів-випускників спеціальності «Менеджмент» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». 

Профорієнтаційна зустріч була організована завідувачкою відділення «Економіка, право та геодезія» Ольгою Рочняк та представниками факультету економіки та бізнесу ТДАТУ. 

profrobota ek ov 02 

Світлана Плотніченко, Вікторія Нехай, Ганна Завадських та Лариса Болтянська поділилися важливими деталями та перевагами навчання за освітніми програмами «Публічне управління та адміністрування», «Менеджмент» та «Підприємництво та бізнес-технології». Охарактеризували актуальні тенденції у своїх галузях та надали студентам корисні поради для успішної кар'єри. Висвітлили не лише академічні аспекти, а й практичні можливості, які відкриються перед випускниками. 

Модератори представили освітню програму «Публічне управління та адміністрування». Представники однойменної кафедри розкрили значення державного та громадського управління. Вони підкреслили роль спеціалістів у сфері публічного адміністрування, у формуванні ефективної політики та управлінських рішень. Також було висвітлено можливості роботи в галузях публічного сектору. 

profrobota ek ov 03 

Представники кафедри менеджменту розповіли про широкий спектр можливостей навчання за ОПП «Менеджмент», які відкриваються перед випускниками цієї програми. Вони наголосили на важливості лідерських навичок, адаптабельності та стратегічного мислення в сучасному бізнес-середовищі. Студентам було роз'яснено, що ця спеціальність готує їх до роботи в різних галузях, включаючи корпоративний сектор, підприємництво та неприбутковий сектор. 

Представники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності розповіли про переваги навчання за ОПП «Підприємництво та бізнес-технології». Зробили акцент на розвитку підприємницьких навичок та використанні сучасних технологій у бізнесі. Вони поділилися прикладами успішних стартапів, що виникли завдяки об'єднанню підприємництва та інновацій. 

profrobota ek ov 04 

Після огляду презентацій освітніх програм студенти мали можливість ставити питання та поспілкуватися з представниками університету. 

Профорієнтаційна зустріч стала важливим етапом для студентів у виборі їхнього шляху у світі професійного розвитку. Вона надала певний інсайт і сприяла усвідомленню можливостей, що чекають здобувачів освіти на шляху досягнення кар'єрних висот. Зустріч виявилася досить корисною та пізнавальною для наших випускників, які тепер точно мають більше інформації для прийняття обдуманих рішень щодо свого майбутнього. 

profrobota ek ov 05 

Ольга Рочняк, Олена Тайлакова

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10