logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Захист курсових робіт студентів спеціальності «Право»

Захист курсових робіт студентів спеціальності «Право»

11 грудня 2023 р. розпочався захист курсових робіт студентів четвертого курсу денної форми навчання, які навчаються за спеціальністю 081 «Право».

Захист курсових робіт – це важливий складник освітнього процесу та значущий етап у студентському академічному розвитку, де здобувачі фахової передвищої освіти мають можливість продемонструвати свої знання, навички та свій науково-творчий потенціал, а відтак студенти-юристи день захисту своїх курсових очікували з нетерпінням і хвилюванням.

Захід відбувся у форматі: онлайн зустріч з членами комісії, що складалася з викладачів Олени ВІТОВЩИК, Ірини КОВАЛЬЧУК та Катерини ТАРАБАКИ.

zahist kr pravo 02

Упродовж захисту здобувачі освіти презентували результати авторських наукових досліджень актуальних проблем юриспруденції: звучали змістовні, цікаві та різноаспектні доповіді, демонструвались цікаві презентації, наводились переконливі приклади.

У процесі захисту курсових робіт студенти продемонстрували свої перші наукові здобутки, засвідчили ґрунтовне володіння теоретичним матеріалом, уміння вирішувати поставлені перед ними завдання, що є необхідною умовою подальшого професійного становлення. Відповідаючи на запитання членів комісії, студенти розкрили власне бачення щодо вирішення поставлених у курсовій роботі завдань та досягнення мети.

zahist kr pravo 03

Майбутні юристи продемонстрували не лише вміння використовувати професійну юридичну «мову», але й здатність досліджувати, аналізувати, критично осмислювати важливі суспільні питання. Студенти вміло аргументували свої розмисли та надавали переконливі докази, що засвідчує успішне засвоєння навичок та прагнення до професійного зростання. Усі роботи об’єктивно та позитивно оцінені та мають необхідний для такого виду робіт відсоток унікальності.

Захист курсових робіт став також чудовою нагодою для студентів повчитися виступам перед аудиторією, щоб упевнено висловлювати свої думки та взаємодіяти зі слухачами. Ці навички є важливими для майбутніх юристів, завдання яких – бути вмілими комунікаторами та лідерами у галузі правознавства.

zahist kr pravo 04

Вітаємо студентів з успішним захистом курсових робіт і бажаємо нових наукових здобутків!

Ірина Ковальчук, викладач відділення «Економіка, право та геодезія»

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10