Вже п’ятий рік поспіль студенти-економісти активно долучаються до Всесвітнього тижня грошей.
У світі та в Україні щороку проходить Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей 2025) – міжнародна ініціатива, спрямована на підвищення фінансової грамотності молоді.
Цьогоріч, з 17 по 30 березня, здобувачі освіти групи МПТ9123 взяли активну участь у заходах, спрямованих на розвиток фінансової обізнаності, критичного мислення та кібербезпеки.
Одним із найцікавіших заходів для студентів групи став конкурс на дизайн кращого пакету стікерів на тему фінансової грамотності. Студенти мали можливість проявити креативність, створюючи ілюстрації, що допомагають зрозуміти основи управління фінансами та популяризують відповідальне ставлення до грошей.
До всеукраїнського конкурсу кращого дизайну стікерпаку з фінансової грамотності долучились також здобувачі освіти груп МТ1124, ПТ1124 та МТ9122. Всього, представлено на розгляд конкурсній комісії, 67 творчих робіт.
Не менш цікавим заходом став «Фінансові Kahoot!-вечірки на уроках». 18 березня під час заняття студенти брали участь в інтерактивних вікторинах на платформі Kahoot!, що охоплювали теми інвестицій, криптовалют та кредитування. Це сприяло закріпленню знань у веселій та змагальній атмосфері. Дружня конкуренція та цікаві запитання зробили процес навчання захопливим та ефективним.
Ще один формат, що зацікавив здобувачів освіти, – це гра «Правда чи брехня». 20 березня студенти групи мали змогу розпізнавати фінансові міфи та фейки, аналізувати інформацію та формувати критичне мислення щодо фінансових питань.
У межах відзначення Всесвітнього тижня грошей 2025 (Global Money Week 2025) найактивніші здобувачі освіти групи МПТ9123 також відвідали низку експертних лекцій провідних фахівців:
17 березня долучилися до зустрічі з Михайлом Пацаном, підприємцем, інвестором, керуючим активами та експертом з міжнародних фінансових ринків та WEB3 технологій. Він розповів про інструменти штучного інтелекту для захисту особистих фінансів.
19 березня студенти прослухали лекцію Ольги Кравченко, керівниці Національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр», на тему «Фейки, маніпуляції та критичне мислення: як розпізнати «ред флеги» та не стати жертвою дезінформації?». Того ж дня відвідали вебінар від Музею грошей «Гроші як засіб комунікації».
25 березня долучилися до зустрічі однодумців з впровадження та оцінювання курсу «Підприємництво і фінансова грамотність» з матеріалами Національного банку.
26 березня прослухали лекцію Тетяни Машлаковської, головної експертки управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ, яка розповіла про кібербезпеку та актуальні схеми шахрайства.
Завдяки участі у Всесвітньому тижні грошей студенти групи МПТ9123 не лише закріпили та підвищили свої знання з фінансової грамотності, а й отримали практичні навички, які допоможуть їм у майбутньому приймати обґрунтовані фінансові рішення та захищати свої кошти від шахрайства.
Куратор групи Олена Тайлакова