logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Підсумки декадника циклової комісії дисциплін агроінженерії, енергетики та інформаційних технологій

Ось і завершився декадник циклової комісії дисциплін агроінженерії,  енергетики та інформаційних технологій. Отож, проведемо короткий огляд декадника та підіб'ємо підсумки.

Презентація дидактичного мультимедійного курсу з навчальної дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» на платформі Telegram

08.02.2024 в рамках декадника циклової комісії дисциплін агроінженерії, енергетики та інформаційних технологій викладач електротехнічних дисциплін Лариса НАЗАРОВА провела інформаційний вебінар із досвіду роботи для викладачів і студентів коледжу, на якому презентувала дидактичний мультимедійний курс з навчальної дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» інтегрований в месенджер Telegram.

Показове заняття «Електричний струм в електролітах. Електроліз»

08.02.2024 викладач Олексій БРАГА провів показове заняття «Електричний струм в електролітах. Електроліз» з предмета «Фізика і астрономія» у групі АЕІ9123.

Відкрите позааудиторне заняття відеоекскурсія «Станція технічного обслуговування легкових автомобілів»

06 лютого 2024 року викладач спеціальних дисциплін Олексій БАЛАНОВСЬКИЙ провів відеоекскурсію з дисципліни «Трактори і автомобілі».

Лекція-презентація «Історія комбайнобудування»

05.02.2024 в рамках проведення декадника циклової комісії дисциплін агроінженерії, енергетики та інформаційних технологій старший викладач Олександр Гребінчак провів відкритий захід «Лекція-презентація на тему: «Історія комбайнобудування».

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10