logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

«Ми є. Були. І будем ми!  Й Вітчизна наша з нами»

«Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами»

Саме цитатою українського публіциста та політичного діяча Івана Багряного розпочалася виховна година у групі ПР9120, присвячена історичній події Дню Соборності — святу України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Історичне значення цієї події важко переоцінити. Виховна година була спрямована на пояснення студентам історичного значення Декларації про об’єднання УНР і ЗУНР. Поглиблення знання студентів про історію виникнення свята Соборності України. Вихованні патріотичних почуттів та повагу до державної атрибутики та вшанування борців за незалежність України.

zluka 02

Студенти разом переглянули документальні хроніки з далекого 1919 року, коли тисячі людей, об’єднані патріотизмом та любов’ю до Батьківщини, утворили живи ланцюг від Львова до Києва, щоб продемонструвати єдність українців.

В час війни, ми маємо бути об’єднаними. Так, і лише так, ми зможемо перемогти.

Слава Україні!

Викладач юридичних дисциплін Ірина ковальчук

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10