logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Не навчанням єдиним…

Не навчанням єдиним…

«Тіні забутих предків» українського письменника Михайла Коцюбинського - беззаперечно один з найвидатніших творів, який знайшов своє відображення у всіх без винятку жанрах мистецтва.

Тому студенти-юристи групи ПР9120 разом з куратором Іриною Ковальчук ні секунди не вагалися, отримавши інформацію про можливість внести донат на користь ЗСУ та отримати доступ до перегляду прем'єри балету «Тіні забутих предків» у відеозаписі у виконанні акторів Львівської національної опери на музику Івана Небесного.

У ці непрості часи дуже важливо аби молодь не втрачала відчуття прекрасного і своєї автентичності. В цьому, як нічого іншого, допомогла відома історія кохання Івана та Марічки з двох ворожих родів, втілена у неокласичній хореографії відомого українського балетмейстера Артема Шошина.

Видовищна сценографія литовського митця Арвідаса Буйнаускаса переносить героїв, а разом із ними й онлайн-глядачів, у сучасний постмодерністський світ та є філософським переосмисленням місця людини серед природи. Художні образи персонажів балету довершили костюми Наталії Міщенко, що перетворюють гуцульське вбрання від автентики до модерних зразків.

Колоритна музика Івана Небесного, що увібрала силу гуцульської автентики, звучала у виконанні оркестру Львівської національної опери під орудою диригента Юрія Бервецького.

Такий спільний перегляд неабияк згуртовує студентів, руйнує всі відстані, зумовлені дистанційним навчанням та глибше знайомить молодь з українською класикою. А найважливішим є те, що в результаті відбувається збір коштів для ЗСУ, чим кожен з нас наближає перемогу!

tini zabutih predkiv 02

Отож насолоджуємося українським мистецтвом, підтримуючи Збройні Сили України!

Задонативши на підтримку Збройних Сил України, ви отримаєте можливість переглянути запис трансляції світової прем’єри.

Для цього достатньо виконати декілька простих кроків:

1. Для здійснення платежу використовуйте вказані нижче реквізити:

Установа банку: ПриватБанк
МФО банку: 305299
Отримувач платежу: ЛОГО "Спілка Підприємців Ринку Шувар"
IBAN: UA363052990000026006041029188
Рахунок отримувача: UA363052990000026006041029188
РНОКПП отримувача: 37919139
Призначення платежу: Благодійні внески

2. Після внесення коштів, заповніть гугл-форму для отримання доступу до перегляду.

3. Очікуйте верифікації заявки, після якої вам надішлють електронний лист із посиланням на перегляд вистави в зручний для вас час.

Викладач юридичних дисциплін Ірина КОВАЛЬЧУК

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10