logo 150

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Презентація дидактичного мультимедійного курсу з навчальної дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» на платформі Telegram

Презентація дидактичного мультимедійного курсу з навчальної дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» на платформі Telegram

08.02.2024 в рамках декадника циклової комісії дисциплін агроінженерії, енергетики та інформаційних технологій викладач електротехнічних дисциплін Лариса НАЗАРОВА провела інформаційний вебінар із досвіду роботи для викладачів і студентів коледжу, на якому презентувала дидактичний мультимедійний курс з навчальної дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» інтегрований в месенджер Telegram.

На вебінарі представлене інноваційне освітнє середовище, яке створене за допомогою мобільного додатку Telegram для організації як індивідуальної, так і групової роботи студентів.

toe telegram 02

Курс створений з метою оптимізації, поліпшення й модернізації процесу навчання в умовах дистанційної освіти; для сприяння розвитку навичок самостійної роботи студентів шляхом використання дидактичного мультимедійного комплексу; для підвищення мотивації й інтересу студентів до навчальної дисципліни.

toe telegram 02

Поява комп’ютерів, планшетів, смартфонів впливає на способи подання інформації, яка все більше з’являється в мультимедійному форматі. З поширенням смартфонів миттєвий обмін повідомлень і швидка доступність інформації в наші дні набирають популярності. Ось чому каналом комунікації зі здобувачами освіти обрано Telegram, як найбільш зручний і доступний інструмент для організації освітнього процесу.

toe telegram 03

Основна мета заходу, це: поглибити знання зацікавлених викладачів щодо інтерактивних форм і методів навчання та сприяти пошуку нових, ефективних форм дистанційного навчання під час організації освітнього процесу.

toe telegram 04

На заході розглянуті особливості створення тематичних каналів в групі Telegram; застосування тегів для пошуку інформації в гілках; використання ботів для контролю знань студентів; створення тематичних стікерів для активізації уваги студентів і швидкого запам'ятовування теоретичного матеріалу.

toe telegram 05

toe telegram 06

Захід проводився за допомогою платформи «ZOOM». В мультимедійну презентацію включені відеофрагменти матеріалів електронного курсу та бот-чатів. В презентації наведені результати анонімного опитування щодо зручної подачі навчального матеріалу серед здобувачів освіти, які пройшли вивчення курсу минулого року. Студенти, які взяли участь в опитуванні, стовідсотково підтвердили, що користуватися дидактичним мультимедійним курсом в Telegram зручно та ефективно.

toe telegram 07

Методист коледжу Наталія ГРАБОРЕНКО запропонувала Ларисі НАЗАРОВІЙ провести майстер-клас з використання ботів в Telegram для зацікавлених викладачів.

Заступник директора з навчальної роботи,
викладач електротехнічних дисциплін Лариса НАЗАРОВА

  Заходь з мобільного

qr site nkatk

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +38 (05549) 9-07-10
e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: https://nkatk.com/

Контакти переміщення

Коледж тимчасово переміщений за адресою:

25031, Україна, м. Кропивницький,
пр. Університетський, 7/2.

Телефони: +38 (099) 099-55-56
                   +38 (067) 439-50-10